HABERLER

Yeni web sitemiz açıldı.
www.camateknik.com.tr hizmetinizde. 29.12.2009


Başka haber bulunmamaktadır.
Son güncelleme tarihi: 29.12.2009

İŞ ORTAKLARIMIZ

Nuova Cavaliere S.R.L.
www.nuovacavaliere.it


Tecno Italia S.R.L.
www.nuovacavaliere.it


Cama Utensili S.R.L.
www.camautensili.it

İLETİŞİM

CAMA Teknik Hırdavat San. ve Tic. Ltd.Şti.
Tershane Caddesi Çelik Han No:84/9
Karaköy / İSTANBUL


Email: info@camateknik.com
Website: www.camateknik.com
Tel: (0212) 361 57 90
Fax: (0212) 361 57 91

HAKKIMIZDA

Cama Teknik, teknik hırdavat sektöründe faaliyet gösteren, en kaliteli malzemeler ile, kalıp ve hassas mekanik işlemler için takımlar, kesici uçlar, ve frezeler üreten ve bunların pazarlamasını bizzat kendisi yapan bir firmadır.

Müşteri ilişkileri konusundaki uzman kadrosu ile her türlü sorunu çözmeyi ana ilke olarak benimsemiş ve müşterileri ile karşılıklı sıcak iletişim ile kendi sektöründe fark yaratmayı hedeflemiştir. Cama Teknik; “Teknik Hırdavat” sektörünün yanı sıra çelik, bakır, alüminyum ticaretinde de sektörlerinin lider kuruluşlarından Nuova Cavaliere ve Tecno Italia işbirliği içerisindedir. Bu işbirliği sayesinde müşterilerimizin ham madde ihtiyacını da karşılamayı amaçlamıştır. Cama Teknik, sorununuz her ne olursa olsun bunun çözülmesi için deneyimlerini iş ortaklarımızla paylaşmaya hazırdır.

Cama Teknik Hırdavat, portföyünde bulunan her müşteriye profesyonel bir bakış açısıyla yaklaşır; iş ortaklarımız olarak gördüğümüz müşterilerimiz ile sıkı bir işbirliği ve takım ruhu ile çalışmaktan büyük keyif almaktadır.

En üst düzeyde müşteri memnuniyetini hedefleyerek hizmet ulaştırdığımız her yeni kurum, bu değerler zincirinin vazgeçilmez bir parçası olarak aramıza katılıyor. Geleceğin yeni projelerini birlikte güvenle karşılıyoruz.

Detaylı bilgi için lütfen bize mail aracılığı ile ulaşın.

İstekleriniz dikkatli bir şekilde incelenecek ve size en kısa sürede dönülecektir.