HABERLER

Yeni web sitemiz açıldı.
www.camateknik.com.tr hizmetinizde. 29.12.2009


Başka haber bulunmamaktadır.
Son güncelleme tarihi: 29.12.2009

İŞ ORTAKLARIMIZ

Nuova Cavaliere S.R.L.
www.nuovacavaliere.it


Tecno Italia S.R.L.
www.nuovacavaliere.it


Cama Utensili S.R.L.
www.camautensili.it

İLETİŞİM

CAMA Teknik Hırdavat San. ve Tic. Ltd.Şti.
Tershane Caddesi Çelik Han No:84/9
Karaköy / İSTANBUL


Email: info@camateknik.com
Website: www.camateknik.com
Tel: (0212) 361 57 90
Fax: (0212) 361 57 91

HİZMETLERİMİZ

Ürünlerimizin doğru kullanımını sağlamak ve malzemelerin işlenmesi sırasında zamandan büyük ölçüde tasarruf edilmesini sağlamak öncelikli amacımızdır. Bu doğrultuda, ihtiyaçlara göre en uygun kesici takımların seçimi ve işlenen malzemeye uygun parametrelerin belirlenmesi konusunda müşterilerimize teknik destek sağlamaktayız.

Her firmanın kendine özgü makine parkuru olduğu fikrinden yola çıkarak, deneyimli ekibimizle sattığımız ürünlerin bizzat provalarını yapmaktayız. Cama Teknik, kesici takım hizmeti dışında, kalıp işlenmesinin en hızlı ve en doğru şekilde planlanması, belli seviyeye gelen işlerin daha hızlı şekilde ilerletilmesi, CNC makinelerinin daha verimli kullanımı ve CAM atölyelerinde programlama hizmetleri üzerine de danışmanlık hizmeti vermektedir.

Takımlarımız ve hizmetlerimiz talaş kaldırma oranlarını mümkün olan en yüksek seviyelere çıkarmanıza yardım ederek mevcut olan kapasite kullanım oranınızı arttıracaktır. Böylece saat başına ürettiğiniz parça sayısı artacak, zamandan tasarruf sağlayacaksınız. Zamandan kazandığınız sürece kapasiteniz doğrultusunda sipariş alım miktarınızın artmasını sağlayacaksınız.

Gelin tecrübeli teknik kadromuzla uzman kadromuzun gerçekleştireceği takımlandırma hizmeti sayesinde, belli başlı uygulamalarda size özel kesme çözümleri sunarak, kesme verinizde %15- 20’lere varan artış sağlama imkanı sağlayalım. Bu sayede, siz de toplam parça maliyetlerinizde %10-15 tasarruf edin.